Fa En سه شنبه 29 خرداد 1403 ساعت 15 و 24 دقیقه

اکران فیلم سه کام حبس برای جوانان خیریه محمد حسین رضوی

موسسه خیریه محمد حسین رضوی|حمایت از جوانان مبتلا به سرطان|

دوشنبه 18 اردیبهشت ماه، به دعوت خیریه محمدحسین رضوی از سامان سالور کارگردان و سمیرا حسن پور بازیگر و عوامل محترم، اکران فیلم "سه کام حبس" برای اولین بار در پردیس سینمایی کوروش برگزار شد.

سه شنبه 19 اردیبهشت 1402 ساعت 16:54

سامان سالور، کارگردان، سمیرا حسن پور، فاطمه نیشابوری و علی آشمند، بازیگران و مسعود سلامی مدیر فیلم‌برداری سه کام حبس از جمله عوامل این فیلم بودند که در کنار جوانان مبتلا به سرطانِ خیریه ی محمدحسین رضوی به تماشای این فیلم نشستند.
امیرپارسا نشاط، شیخ حسین و علیرضا اصغری بلاگر و اینفلوئنسر حاضر در این مراسم بودند.


 
موسسه خیریه محمدحسین رضوی  فعالیت خود را در سال 1395 با رویکرد حمایتی در راستای تأمین هزینه های دارو، درمان و توانمندسازی جوانان مبتلا به سرطان رده سنی 30-16 سال توسط خانم سیده نسترن رضوی ، خواهر زنده یاد سید محمد حسین رضوی که بر اثر بیماری سرطان از دنیا رفت آغاز کرد.


 
این مجموعه به جز حمایت‌های دارویی و درمانی از بیماران جوان مبتلا به سرطان در جهت بالا بردن سطح روحیه و انگیزه به برگزاری برنامه های رفاهی و اردو های تفریحی، کارگاه‌های روانشناختی و مشاوره، کارگاه های تغذیه، برگزاری دوره های توانمندسازی جوانان را در برنامه‌های خود قرار داده است.

 


 
در پایان مراسم اکران سه کام حبس، سامان سالور در سخنرانی خود از مردم حاضر در این اکران خواستار کمک و حمایت دارویی به بیمارن این موسسه شد و صحبت های خود را با این جمله دلنشین "ای که دستت میرسد کاری بکن" پایان داد.


 
همچنین تندیسی (با نماد سه کام حبس) از سوی سیده نسترن رضوی مدیر عامل خیریه ی محمدحسین رضوی و جوانان مبتلا به سرطان این موسسه به رسم یادبود به سامان سالور  تقدیم شد تا از همراهی او به عنوان یکی از حامیان دیرپا و قدیمی این مجموعه تقدیر شود.


 
از دیگر عوامل حاضر در مراسم نیز با تقدیم لوح تقدیر و قدردانی شد.

تعداد بازدید : 721

ثبت نظر

ارسال