Fa En دوشنبه 8 آذر 1400 ساعت 21 و 38 دقیقه

موسسه خیریه محمد حسین رضوی در همایش داروسازی

حضور موسسه خیریه محمد حسین در همایش داروسازی

گزارش خبری کنگره داروسازی سوم ، چهارم و پنجم مهر

سه شنبه 9 مهر 1398 ساعت 0:33

در راستای ارائه خدمات به اعضای جامعه پزشکی شرکت نیاز طب آرین (مجموعه دکتر لند ) بنا بر یکی از اهداف اصلی خود مبنی بر بالا بردن دانش فارغ‌التحصیلان رشته‌های مختلف پزشکی با همراه ساختن انجمن‌های علمی، مراکز تحقیقاتی و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، همایش‌های بزرگی را با حضور ده‌ها تن از اساتید برجسته، هزاران نفر از همکاران پزشک، برگزار نموده .

در تاریخ های  3/7/98 و 4/7/98 و 5/7/98 مجموعه دکتر لند همایش داروسازی را بر پایه دوره های آموزشی با عنوان تجویز منطقی دارو ، نسخه نویسی و داروسازی با حضور بسیاری از پزشکان داروساز و پزشکان عمومی ایران برگزار کرد.

 

موسسه محمد حسین رضوی در همایش داروسازی

 

موسسه محمد حسین رضوی این سه روزدر سالن غرضی بیمارستان میلاد حضور داشت حضور داشت .

موسسه خیریه محمد حسین رضوی در این سه روز به فروش کتاب حامی پرداخت و کانتر موسسه در این روزها در سالن غرضی بیمارستان میلاد برپا بود و بسیاری از پزشکان عمومی ، داروساز از کانتر موسسه دیدن کردند.

 


 

در این مراسم مدیریت مجموعه سرکار خانم سیده نسترن رضوی و برخی از جوانان 16 تا 30 سال مبتلا به سرطان در کانتر حضور داشتند .

 

در آخر از جناب آقای دکتر حیدری رئیس محترم هیئت مدیره شرکت نیاز طب آرین( مجموعه دکتر لند ) تشکر می نماییم.

 

راه های ارتباطی:

 

شماره تماس : 88948740-021

شماره مددکاری : 09026097698

شماره روابط عمومی: 09126097698

پست الکترونیکی : [email protected]

اینستاگرام : smhcharity

کانال تلگرام : [email protected]

کمک از طریق موبایل : #1630*780*

شماره کارت : ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۱۴۳۴۹۷

 

امید به فردای بهتر برای بیماران مبتلا به سرطان با اجاره تاج گل خیریه و استند تسلیت خیریه 

 

موسسه خیریه سید محمدحسین رضوی با اجرای یک طرح جدید در طی سال‌های اخیر موجب شده تا با همیاری شما، بخشی از هزینه‌های بالای بیماران مبتلا به سرطان را جمع‌آوری کند تا صرف دارو و درمان آن‌ها شود. موسسه با اجرای طرح اجاره دادن تاج گل خیریه و استند تسلیت خیریه به شما برای تقدیم و ایجاد حس همدردی به اقوام و نزدیکانی که عزادار شده‌اند، باعث شد تا علاوه بر اینکه هزینه‌ای از اجاره تاج گل و استند تسلیت کمکی برای بیماران باشد، شما نیز به‌صورت آسان‌تر و با هزینه بسیار کمتر و در جهت کمک به خیریه سرطان (بیماران سرطانی) تاج گل و استند تسلیت را آنلاین سفارش دهید و بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای رایگان تحویل بگیرید.

 

اقداماتی که موسسه خیریه سید محمدحسین رضوی انجام داده است.

 

موسسه خیریه سید محمدحسین رضوی با کمک شما می‌تواند اندکی از هزینه درمان بیماران مبتلا به سرطان را جمع‌آوری و با گسترش این طرح امید دارد تا فردای بهتری در انتظار کودکان و بیماران مبتلا به سرطان باشد. این موسسه در تمام این سال‌ها خدمات رایگان و ویژه خود را شامل حال بسیاری از افراد خیر کرده است. حمل‌ونقلتاج گل خیریهو استند تسلیت خیریه در تمامی نقاط تهران بر عهده موسسه خیریه سید محمدحسین رضوی است و شما هیچ مسئولیتی در قبال پرداخت هزینه حمل‌ونقل آن ندارید.

تعداد بازدید : 1425

ثبت نظر

ارسال