Fa En دوشنبه 7 خرداد 1403 ساعت 12 و 25 دقیقه

تاج گل خیریه به جای سفارش گل طبیعی

تاج گل خیریه به جای سفارش گل طبیعی | ساخت تاج گل از گل های مصنوعی به جای گل طبیعی

تاج گل خیریه |‌تاج گل | هزینه تاج گل خیریه چقدر است؟ | استفاده از گل مصنوع یبه جای طبیعی در تاج گل خیریه | درست است که تقدیم گل برای احترام گذاشتن به بازمانده ها و داغدیده ها است، اما در نهایت با کمی تأمل متوجه می شویم که با عملکرد بهتری هم می توانیم این کار را انجام دهیم.

دوشنبه 13 خرداد 1398 ساعت 15:10

فرم درخواست تاج گل خیریه 

:
:

 

یکی از کارهایی که ما ایرانی ها در مراسم ختم و سوگواری انجام می دهیم تقدیم گل به بازمانده ها است. اما همه ما دیده ایم که در نهایت پس از پایان مراسم چه اتفاقی برای گل های طبیعی می افتد و در عرض چند ساعت از بین می روند.

 

درست است که تقدیم گل برای احترام گذاشتن به بازمانده ها و داغدیده ها است، اما در نهایت با کمی تأمل متوجه می شویم که با عملکرد بهتری هم می توانیم این کار را انجام دهیم. یکی از این کارها سفارش تاج گل خیریه است. یعنی هم می توانیم با تقدیم گل با داغداران همدردی کنیم و هم می توانیم در یک کار خیر شرکت کنیم. در واقع با یک تیر دو نشان می زنیم.

 

مدت زمانی میشود که شاهد استندهای تسلیت و یا تاج گل‌ مربوط به موسسات خیریه در مراسم ترحیم، هستیم. افراد به جای صرف هزینه برای سفارش تاج گل‌های طبیعی که عمر کوتاه و قیمت بالایی دارند و در نهایت بعد از مراسم هم داخل سطل‌های زباله می‌شوند، برای عرض تسلیت به صاحبان عزا، بنر یا تاج گل مصنوعی از موسسات خیریه سفارش می‌دهند.

 

سفارش تاج گل خیریه

 

تاج گل خیریه با این که از گل مصنوعی تهیه می شود، اما شبیه گل های طبیعی است و همان جلوه و زیبایی را دارد. تاج گل ها به موقع تحویل داده می شوند و امکان سفارش گرفتن در همه روزهای تعطیل و غیر تعطیل وجود دارد.

 

درآمد حاصل از فروش و همچنین اجاره تاج گل ها صرف امور خیریه می شود. به این ترتیب خیریه ها یک منبع درآمدزایی برای خودشان دارند که البته با کمک افراد خیر امکان پذیر می شود.

 

با سفارش تاج گل خیریه نشانی محل برگزاری مراسم و ساعت شروع و پایان آن از سفارش دهنده گرفته می شود و سپس در ساعت و مکان مقرر تاج گل تحویل داده می شود.

 

این کار به صورت رایگان انجام می شود و در پایان مراسم نیز آن را به مؤسسه باز می گرداند. به این ترتیب هزینه ای بابت حمل و نقل پرداخت نخواهد شد. حتی اگر خود فرد سفارش دهنده بنا به هر دلیل به مراسم دیر برسد یا نتواند در مراسم شرکت کند مهم نیست، تاج گل سفارش داده شده سر ساعت تحویل داده می شود و جای هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد.

 

البته با اجاره تاج گل نباید فکر کنید که آنها کثیف هستند. به طور حتم آنها تمیز و مرتب در مراسم تحویل داده خواهند شد.  

 

مزایای سفارش تاج گل خیریه

 

 • مهم ترین مزیت سفارش تاج گل خیریه کمک به مؤسسه های خیریه برای پیشبرد اهداف خیرخواهانه آنها است.
 • شما با این کار مؤسسه های خیریه را به دیگران نیز معرفی می کنید.
 • گسترش فرهنگ نیکوکاری نیز از مزایای خرید از این خیریه ها است.
 • پرهیز از تجمل گرایی از دیگر مزایای آن است.
 • از دیگر مزایای مهم این کار جلوگیری از اسراف است.
 • مشاهده عکس تاج گل مورد نظر در سایت نیز از دیگر مزایای آن محسوب می شود.

 

مزایای سفارش تاج گل خیریه

 

 

استند تسلیت

 

شما می توانید به جای تهیه تاج گل خیریه استند تسلیت سفارش دهید. سفارش و خرید استند از مراکز خیریه همان مزایای تاج گل دارد با این تفاوت که شکل ظاهری آن فرق دارد.

می توانید با انتخاب یک متن مناسب با داغدیده ها همدردی کنید و خود را در غم آنها شریک بدانید. استندها در طرح های متفاوت و با متن های مختلف هستند و شکل آنها مناسب برگزاری مراسم ختم است.

ارسال استند تسلیت نیز به صورت رایگان انجام می شود. تمام درآمدهای حاصل از فروش استندها نیز صرف امور خیریه می شود و به راحتی شما می توانید در انجام یک کار خیر شریک شوید. چاپ استندها با کیفیت است و از این نظر نباید نگرانی داشته باشید.

 

تاج گل مصنوعی و استند تسلیت اجاره‌ای

 

تسلیت واژه کوچکی است در برابر غمی که گریبان گیر نزدیکانمان می‌شود. برای تسلی دادن دل عزیزانمان برای حضور در مراسم‌ها، به‌رسم ادب و احترام تاج گل و استند تسلیت سفارش داده و همراه خود به مراسم می‌بریم. با هزینه زیاد و صرف وقت بسیار برای تهیه یک تاج گل و یا استند تسلیت علاوه بر زمان زیادی که گرفته می‌شود هزینه بالایی نیز برای سفارش‌هایمان پرداخت می‌کنیم.

 

موسسه خیریه محمدحسین رضوی با چند سال فعالیت متداول در عرصه کمک به بیماران مبتلا به سرطان همیشه در تلاش بوده تا هزینه درمانی این بیماران را فراهم کند. این موسسه با به وجود آوردن امکاناتی همچون تهیه تاج گل مصنوعی و استند تسلیت، آن‌ها را برای اجاره به کسانی که می‌خواهند رسم ادب را برای نزدیکان خود به‌جا آورند در نظر گرفته است.

 

کارکنان موسسه خیریه محمدحسین رضوی به‌دوراز هر تجمل‌گرایی و صرف وقت و هزینه فراوان به‌طور رایگان این خدمات را شامل حال شما می‌کنند. پس شما هم با سفارش آنلاین در این کار نیک شریک شوید.

 

امید به فردای بهتر برای بیماران مبتلا به سرطان با اجاره تاج گل خیریه و استند تسلیت خیریه 

 

موسسه خیریه سید محمدحسین رضوی با اجرای یک طرح جدید در طی سال‌های اخیر موجب شده تا با همیاری شما، بخشی از هزینه‌های بالای بیماران مبتلا به سرطان را جمع‌آوری کند تا صرف دارو و درمان آن‌ها شود.

 

موسسه با اجرای طرح اجاره دادن تاج گل خیریه و استند تسلیت خیریه به شما برای تقدیم و ایجاد حس همدردی به اقوام و نزدیکانی که عزادار شده‌اند، باعث شد تا علاوه بر اینکه هزینه‌ای از اجاره تاج گل و استند تسلیت کمکی برای بیماران باشد، شما نیز به‌صورت آسان‌تر و با هزینه بسیار کمتر و در جهت کمک به خیریه سرطان (بیماران سرطانی) تاج گل و استند تسلیت را آنلاین سفارش دهید و بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای رایگان تحویل بگیرید.

 

خیریه‌ها با هدف درآمدزایی، اقدام به طراحی تابلو تسلیت و تاج گل مصنوعی می‌کنند. موسسات با دریافت آدرس محل برگزاری مراسم و همچنین ساعت شروع و پایان مراسم، در روز و ساعت مقرر تاج گل یا بنر سفارش داده شده را به صورت رایگان در محل قرار داده و خود نیز پس از اتمام مراسم، آن را به موسسه بازمی‌گردانند.

بدین ترتیب افراد هزینه‌ای بابت حمل و نقل تاج گل پرداخت نخواهند کرد و مهم‌تر آنکه حتی در صورت تاخیر حضور سفارش دهنده در مراسم، تاج گل و یا بنر تسلیت وی در ساعات آغازین مراسم، در محل قرار داده می‌شود. بنابراین حضور فرد سفارش دهنده در محل برگزاری مراسم، الزامی نیست.

برای اینکه بتوانیم در داشتن حس خوب برای انجام دادن کاری نیک صحیح و آگاهانه تصمیم بگیریم و در این کار شرکت کنیم بهتر است به مزیت های سفارش بنر و تاج گل و استند تسلیت خوب فکر کنیم.

 

اقداماتی که موسسه خیریه سید محمدحسین رضوی انجام داده است.

 

موسسه خیریه سید محمدحسین رضوی با کمک شما می‌تواند اندکی از هزینه درمان بیماران مبتلا به سرطان را جمع‌آوری و با گسترش این طرح امید دارد تا فردای بهتری در انتظار کودکان و بیماران مبتلا به سرطان باشد.

 

این موسسه در تمام این سال‌ها خدمات رایگان و ویژه خود را شامل حال بسیاری از افراد خیر کرده است. حمل‌ونقل تاج گل خیریه و استند تسلیت خیریه در تمامی نقاط تهران بر عهده موسسه خیریه سید محمدحسین رضوی است و شما هیچ مسئولیتی در قبال پرداخت هزینه حمل‌ونقل آن ندارید.

 

تاج گل مصنوعی و استند تسلیت اجاره‌ای

 

تاج گل

 

تاج گل انواع متنوعی دارد، که در بازار های گل فروشی تزیین و تهیه می شود.  شما می توانید تاج گل خیریه را از موسسه های خاص و مورد نظر خریداری کنید این تاج گل ها با قیمت های به نسبت کمتری نسبت به سایر گل فروشی ها خرید و فروش می شوند.

 

اغلب افراد در هنگام سفارش تاج گل از موسسه های خیریه ترید پیشه می کنند و با گمانه زنی ها تصوراشان بر این است، که این موسسه ها با دریافت هزینه کمتر گل هایی با کیفیت پایین تر را در اختیارشان قرار می دهد، که این تصور کاملا اشتباه و غلط است. تاج گل دارای طبقه های ویژه ای است، که گل فروش ماهر با استفاده از خلاقیت خود گل های زیبا را بر روی پایه های چوبی در طبقه هایی، که مد نظر شما است برایتان نقش آفرینی می کند. اغلب تاج گل ها یک طبقه هستند، که در برخی مواقع آن ها را در دو طبقه، سه طبقه و... مشاهده می کنید.

 

 

تاج گل را می توانید برای جشن های مختلفی مانند موارد زیر به دلخواه خود سفارش دهید تا برایتان آماده کنند.

 • جشن عروسی
 • مراسم ختم، سوم، هفتم، چهلم، سالگرد
 • مراسم های یاد بود
 • تجلیل از بزرگان و افراد خاص
 • برگزاری مراسم های معارف و با شکوه
 • و...

موسسه های خیریه تاج گل خیریه را با بهترین و عالی ترین گل ها برایتان آماده می کنند تا شما هم در این راستا قدمی مثبت در راه خدمت به مبتلایان بیماری های خاص داشته باشید. 

 

تاج گل خیریه

 

تاج گل خیریه شامل گل هایی همچون گلایول، لیلیوم اورینتال، شیپوری، آلسترومیا، لیزیانتوس، سوسن بزرگ، رز زرد و سفید است، که با استفاده از ربان، پایه های بلند چوبی، برگ های متنوع بزرگ و... تزئیین و تهیه می شوند.

 

این تاج گل ها همانطور، که از اسمش پیداست در موسسه های خیریه توسط افراد خیر و نیکوکار، که لطفشان شامل حال بسیاری از افراد شده است تزئیین و آراسته می شوند تا در مراسم های مختلف مورد استفاده قرار بگیرند. امروزه موسسه های نیکوکاری بسیاری تاسیس شده اند، که در کنار سیل عظیمی از کارهای بزرگشان این روند را نیز در پیش گرفتند تا با استفاده از بودجه آن بتوانند به افراد مضاعف کمک بیشتری کنند.

 

تاج گل خیریه در اندازه ها و ابعاد مختلفی توسط افراد ماهر گل آرایی می شوند تا درخور مراسم های بزرگداشت و مراسم های جشن و شادی افراد مختلف قرار گیرد. در ادامه می توانید با انواع تاج گل ها در مراسم ختم و شادی و یا تاج گل های مصنوعی و طبیعی مطالب بیشتری را مشاهده نمایید تا از این کار خیر موسسه های نیکوکاری بیشتر آشنا شوید، که باعث چه شگفتی هایی از در آمد آن در راه کمک به افراد کم بضاعت و بیمار شده است.  

 

 

تاج رسم

 

 تاج گل خیریه معمولا در اکثر موسسات خیریه ارائه می‌شود و با روش‌های مختلفی می‌توان اقدام به تهیه آن کرد. رسم و رسوم و در واقع آداب هر فرهنگی متفاوت است و نمی‌توان انتظار داشت که افراد از شیوه‌های مختلفی ابراز همدردی کرده و یا یک نوع سلیقه برای انتخاب تاج گل داشته باشند. بنابراین مدل‌های مختلفی از تاج گل خیریه وجود دارند که می‌تواند پاسخگوی تمام نیاز‌های افراد باشد. 

 

با وجود تمام تفاوت‌هایی که ممکن است در مراسم ترحیم و یا هر گونه مراسم دیگری در بین قومیت‌های مختلف وجود داشته باشد اما همیشه اصول و قواعدی وجود دارند که رعایت نکردن آن‌ها برای مردم بسیار ناخوشایند است. 

 

تاج گل خیریه هم مانند سایر وسایلی که در این مکان تولید و عرضه می‌شود،درآمد حاصل از این کار را برای تامین‌ هزینه‌های مختلفی جمع می‌کند و با خرید از موسسات خیریه به این امر کمک شایانی می‌شود. تاج گل تنها یکی از کارهایی است که از راه ان کسب درامد می‌شود و موسسات خیریه معمولا از راه‌های دیگری هم استفاده می‌کنند.

 

 

تاج رسم

 

 

تاج گل خیریه برای مراسم ختم

 

یکی از کارهایی که ایرانی ها در مراسم ختم و سوگواری انجام می دهند این است که به بازمانده ها گل تقدیم می کنند اما همه ما می دانیم و دیده ایم که پس از اینکه مراسم تمام می شود برایگل های طبیعی چه اتفاقی خواهد افتاد و پس از چند ساعت از بین می روند.

 

درست است که تقدیم گل برای احترام گذاشتن به بازمانده ها و کسانی که داغ دیده اند کار پسندیده ای است اما اگر کمی تامل کنیم متوجه خواهیم شد که این کار را می توان با عملکرد بهتری نیز انجام داد یکی از این کارها این است که تاج گل خیریه را برای مراسم ختم سفارش دهیم یعنی هم می توان با تقدیم گل با داغداران همدردی کرد و هم می توان خود را در یک کار خیر شرکت داد.

 

با وجود اینکه تاج گل خیریه از گل مصنوعی تهیه می شود اما به گل های طبیعی شباهت زیادی دارد و از همان جلوه و زیبایی برخوردار است. مهمترین مزیت تاج گل خیریه برای مراسم ختم این است که به موسسه های خیریه برای پیشبرد اهداف خیرخواهانه آنها کمک زیادی خواهد شد و با کمک ما هزینه درمان بیماران مبتلا به سرطان جمع آوری می شود.

 

 

تاج گل ترحیم

 

امروزه بسیار باب شده است که در خیلی از مراسم و محافل شاهد تابلو و تاج گل های مصنوعی تسلیت و ترحیم هستیم که به زیبایی و طراحی منحصر به فرد و قشنگی تهیه شده و مورد استفاده مراسم و مجالس های خاص قرار می گیرد .

 

به همین منظور تاج گل های خیریه از طرفی هم باعث افزایش حس هم دردی و تسکین روحیه در افراد داغ دیده شده و از طرف دیگر باعث صرفه جویی و کاهش هزینه های ناشی از خرید گل های طبیعی شده که به سرعت خشک و پژمرده می شوند .

 

و از سوی دیگر ثواب و برکت این کار خدا پسندانه و مهربانانه برای آن مرحوم و بازماندگان آن خواهد بود و موجب می شود ان ها هم در این لحظات معنوی وپر خیر و برکت سهیم باشند .

 

این تاج گل های خیریه متناسب با مراسم های خاص از جمله ترحیم و تسلیت و ...به صورت تابلو و یا استند طراحی و اماده سازی می شود و به آسانی در اختیار افراد قرار می گیرد که در محافل خود از ان استفاده کنند و مجدد بعد از برگزاری باشکوه و عالی مراسم خود به این انجمن ها و موسسه های خیریه بازگردانده می شود .

 

 

تاج گل مراسم ختم

 

هر کشوری با توجه به اقلیت های متفاوتی، که دارند پس از انجام مراسم های مختلف مانند مراسم ختم رسم و آیین خاصی نیز دارند. مراسم ختم جزو مراسم هایی است، که افراد نزدیک برای شریک بودن در غم از دست دادن عزیزان خود و به نوعی نشان دادن اظهار تاسف و همدردی خود تاج گل هایی را سفارش می دهند تا آن را به صاحب مراسم ختم تحویل دهند و اظهار همدردی خود را اینگونه نشان دهند.

 

برخی مواقع امکان حضور شخص شما در این مراسم محیا نیست و یا به دلیل مسائل مختلف نمی توانید ابراز همدردی خود را حضورا نشان دهید به همین سبب می توانید در هر جای این کشور پهناور، که هستید از جمله تهران از موسسه های خیری تاج گل مراسم ختم را سفارش دهید تا با ارائه درخواست شما و ذکر آدرس تاج گل خیریه به مراسم ختم برده شود.

 

اینگونه نه تنها در غم عزیزان خود شریک هستید بلکه کمک بزرگی برای بیماران خاص به موسسه خیریه نیز کرده اید و به نوعی با یک تیر دو نشان زده اید.

 

 

تاج گل مراسم ختم

 

 

تاج گل طبیعی

 

موسسه های خیریه برای ینکه کارهای خیر انجام دهند ابتکارات و ایده های مختلفی را مورد استفاده قرار می دهند. تاج گل خیریه یکی از این ابتکارات می باشد که در چند سال اخیر در کشور انجام می شود و در حالی است که صاحبان عزا قادرند به جای صرف کردن هزینه های بالا با خرید تاج گل طبیعی خود را در طرح خیر سهیم کنند.

 

خانواده هایی که عزادار هستند می توانند تاج گل طبیعی را برای مراسم تحریم خود خریداری کنند. تاج گل خیریه انواع  این تاج گل را با طرح ها مختلف تهیه کرده و در اختیار افراد قرار می دهد.

 

طراحی تاج گل طبیعی خیریه بسیار زیبا و متنوع بوده و نیکوکاران دلسوز و درد آشنا در بیشتر مساجد و تالارهای شهرهای مختلف از آن استقبال زیادی کرده اند.

 

مبالغی که بابت تاج گل طبیعی پرداخت می شود صرف سازماندهی زندگی و تعلیم و تربیت نونهالان یتیم صرف خواهد شد. این گونه طرح ها در برخی از شهرهای کشور به خوبی فرهنگ سازی شده اند به طوری که فرد مبلغی که مورد دلخواه او می باشد را برای اجاره دسته گل مورد نظر به کمیته امداد پرداخت کرده و مبلغ که پرداخت می شود برای انجام کارهای خیر صرف خواهد شد که این عمل خیرخواهانه مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفته است.

 

 

تاج گل طبیعی خیریه

 

تاج گل طبیعی خیریه این روزها به خوبی جایگزین تاج گل های بسیار گران قیمت گل فروشی ها شده است. دیگر رفته رفته با جا افتادن تاج گل ها خیریه دیگر کمتر کسی به سراغ تاج گل های دیگر خواهند رفت.

 

موسسه خیریه تاج گل هایی بسیار زیبا را با طبیعی ترین گل های روز برایتان نقش آرایی می کنند تا شما بتوانید از ان ها در تمامی مراسم های پیش رو با خود داشته باشید. دیگر نیازی نیست تا به دنبال گل فروشی و یا سفارش گل های طبیعی با تاج گل طبیعی داشته باشید؛ زیرا تاج گل خیریه با بهترین گل های طبیعی طبق سفارش شما برایتان بهترین شکل  ها و ایده ها را طراحی می کنند.

 

تمامی هزینه هایی که برای سفارش تاج گل طبیعی خیره داده می شود و مهم تر از آن هزینه هایی، که برای تحویل گل ها پرداخت می کنید و...در موسسه خیریه برای بهبودی و شادی  صدها افراد نیازمند و خاص به کار برده می شود و شما می توانید با اعتماد به این موسسه کمکی را شامل حالشان کنید. پس کمک های بی دریغ خود را در این راه گسترده تر کنید.

 

تنها یک قدم کوچک مانند درخواست تاج گل طبیعی از این موسسه ها می توانید کمک بزرگی به آن ها کنید.

 

تاج گل طبیعی خیریه

 

تاج گل مصنوعی

 

تاج گل طبیعی بسیار زیبا و رایحه دل انگیزی دارد، که تا مدت زمان نسبتا کوتاهی عطر منحصر به فرد گل های طبیعی را در هوا پراکنده می کند و زیبایی گل های آن زبانزد عام و خاص است، که هرکسی را به خود جذب می کند.

 

اما در این میان تاج گل های مصنوعی را نباید نادیده و یا از آن چشم پوشی کرد. تاج گل طبیعی به همان مقدار که زیبایی دارد دارای ویژگی های منفی نیز است.

 

به عنوان مثال تاج گل طبیعی به زودی از بین می رود و مدت زمان طولانی برای شما ماند گاری ندارد جدا از این، که هزینه به نسبت زیادی را برای آن پرداخت می کنید تنها 3 الی 4 روز جلوه و رایحه دل انگیز خود را دارد و سپس به مرور زمان پلاسیده و یا خشک می شود.

 

اما تاج گل مصنوعی علاوه بر زیبایی تا مدت زمان های طولانی می توانید از آن نگهداری کنید و یا حتی با جمع آوری تاج گل مصنوعی می توانید آن ها را به موسسه های خیریه تحویل دهید تا این موسسه ها این گل ها را به همراه دیگر تاج گل های مصنوعی خود برای مشتریان خود بفرستند تا شرایط مالی بهتری را برای بیماران سرطانی و یا خاص مهیا کنند.

 

تاج گل مصنوعی خیریه

 

تمامی خیریه های تهران نامی هستند و افرادی آن ها را سرپرستی و یا پوشش می دهند، که بزرگان خیر در این راه هستند. شما می توانید قبل از خرید تاج گل مصنوعی خیریه از شرایط و مزایا آن ها اطلاع پیدا کنید. بزرگترین مزیت آن برای شما پرداخت هزینه کمتر نسبت به گل فروشی های دیگر و شادی دل بیماران و... است و مزیتی، که برای موسسه به همراه دارد باز تر شدن دست ان ها برای ایجاد محیطی بهتر و فراهم کردن تمامی نیازهای افراد سطح پایین و یا بیماری های خاص است.

 

موسسه های خیریه می توانند نمونه های متنوعی از تاج گل خیریه را برایتان  ارسال کنند و شما دیگر نیازی نیست، که حتما آن را خریداری نمایید بلکه با کرایه آن ها در مراسم ویژه و یا خاص می توانید مجدد آن را تحویل موسسه دهید تا آن ها این گل های مصنوعی را در مراسم افراد دیگر استفاده نمایند. لزوما یک تاج گل مجلل تنها برای یک مراسم نیست و به راحتی می توان آن ها را در مراسم های دیگر نیز استفاده کرد.

 

روزانه میلیون ها شاخه گل که برای پرورش دادن آن ها آب فراوانی صرف می شود پرپر و سپس دور ریخته می شوند. به همین دلیل مراکز خیریه برای اینکه این مشکل را رفع کنند برای پیدا کردن راه حل مناسب دست به کار شدند، آن ها تاج گل مصنوعی خیریه را برای مراسم های مختلف مانند مراسم ختم تهیه کردند و با این کار هزینه آن را برای انجام کارهای خیر صرف می کنند و این باعث می شود که بتوان از دور ریختن هزینه ای زیادی که برای گل های طبیعی صرف می شود جلوگیری کرد.

 

همه افراد می توانند هزینه تاج گل خیریه را برای انجام کارهای خیر صرف کنند. از طریق سفارش دادن تاج گل مصنوعی خیریه برای مراسم های مختلف به تعداد زیادی از افرادی که نیازمند می باشند رسیدگی خواهد شد و به آن ها کمک زیادی می شود.

 

گل های طبیعی به سرعت پژمرده می شوند و متاسفانه به عنوان صرف کردن هزینه ای است که به سرعت از بین خواهد رفت ولی تاج گل خیریه نه تنها کمکی برای افراد نیازمند می باشد بلکه دعاهای آن ها نیز نثار روح عزیزی که از دست رفته خواهد شد.

 

ظاهر تاج گل مصنوعی خیریه به گل های طبیعی شباهت زیادی دارد و به سختی می توان آن ها را از یکدیگر تشخیص داد. تاج گل مصنوعی خیریه را می توان در ابعاد و طبقات مختلف مانند گل های طبیعی انتخاب کرد.

 

 

قیمت اجاره تاج گل مصنوعی

 

اهدای تاج گل طبیعی یکی از آداب و رسوم خوب خوب و پسندیده در برگزاری مراسم ترحیم است. بنابر گفته روانشناسان گل سفید در مراسم عزاداری باعث می شود که صاحبان عزا آرامش خاطر پیدا کرده و دل های آن ها تسلی یابد. اما هنگامی که از بعد دیگری نگاه می کنیم متوجه می شویم که پس از مدتی گل طبیعی پژمرده می شود و دیگر کارایی ندارد تاج گل مصنوعی یکی از ایده هایی می باشد که به تازگی ارائه شده و مورد پسند بسیاری از افراد نیز قرار گرفته است.

 

تاج گل خیریه یکی از موسساتی است که تاج گل مصنوعی را ارائه می دهد این تاج گل های مصنوعی که موسسه خیریه عرضه می کند گل فروشی ها از قبل آن ها را انتخاب کرده و به مراکز خیریه می فروشند و آن ها را به دلخواه مشتری ارائه می دهند.

 

معمولا قیمت اجاره تاج گل مصنوعی با توجه به یک یا دو طبقه بودن آن ها متفاوت است و به نوع و مقدار گل های آن بستگی دارد اما تاج گل خیریه برای مراسم ختم تاج گل مصنوعی را با قیمت مناسب اجاره می دهد و هزینه آن را برای امور خیریه مانند انجمن کمک به کودکان مبتلا به سرطان و مراکز کودکان معلول صرف می کند.

 

پرداخت کردن این هزینه برای تاج گل به عنوان هدیه ای است که به این موسسات داده می شود تا بتوانند به این عزیزان کمک بهتری کرده باشند.

 

 

اجاره تاج گل مصنوعی

 

این روزها تدارکات مراسم های مختلف مانند عزاداری هزینه های زیادی را در بردارد مانند هزینه های گزافی که برای خریدن قبرهای گران قیمت پرداخت می شود، هزینه پذیرایی های تجملاتی در تالار و رستوران ها و خرید تاج گل های بزرگ.

 

تاج گل هایی که بلند قد هستند و صدها گل بر روی آن ها کار شده ماندگاری آن ها به گونه ای است که فقط تا چند ساعت بر روی جلوی خانه، مسجد یا سر مزار می مانند و پس از چهار الی پنج روز از بین خواهند رفت و در بیشتر مواقع حمل و نقل و جابه جایی آن ها خانواده عزادار را با مشکل مواجه می کند.

 

در این میان تاج گل خیریه بخش اجاره تاج گل مصنوعی را راه اندازی کرده است و این کار باعث شده که بخش زیادی از هزینه خرید تاج گل برای کارهای خیر صرف شود با اجاره تاج گل مصنوعی از موسسه نه تنها باعث می شود که در هزینه های افراد صرفه جویی شود بلکه هزینه ای که آن ها پرداخت می کنند برای کمک به امور خیریه صرف خواهد شد و از این طریق به یتیم ها، محرومین و نیازمندان کمک زیادی می شود و ثمره ی انجام این کار شادی روح متوفی و بهره مندی نیازمندان است.

 

اجاره تاج گل مصنوعی

 

خرید گل مصنوعی

 

گل های مصنوعی شاید به اندازه گل های طبیعی منحصر به فرد به نظر نرسند؛ اما موسسه خیریه برای بیماران سرطانی و بیماران خاص و مهم تر از همه کمک به افراد کم بضاعت شرایطی را فراهم کرده، که با گرد هم آوری تعدادی افراد ماهر گل های مصنوعی را غالبا در اشکال مختلف زینت می دهند تا از آن بتوانید در مراسم های مختلف با خود به همراه داشته باشید.

 

گل های مصنوعی به شکل تاج گل های بزرگ و کوچک، دسته گل، سبد گل، گل های شاخه ای، باکس گل و... تزیین می شوند و با درخواست سفارش شما آن ها را در کوتاهترین زمان ممکن به دست تان می رسانند و یا در صورت عدم شرکت در مراسم این موسسه با استفاده از لوح و یا استند های شیک تاج گل و یا گل های مصنوعی آراسته و شکیل را برایتان در مقصد مورد نظر حمل می کنند.

 

گل های مصنوعی تا چندین سال می توانند در منزل، محل کار شما در هر جایی، که مطابق با سلیقه شما است جاگیری شوند. شما می توانید بهترین سفارش گل های مصنوعی را از موسسه خیریه برای تاج گل خیریه داشته باشید. برای خرید گل مصنوعی نیاز به هزینه های هنگفت نیست بلکه با کمترین هزینه می توانید بهترین سبد گل مصنوعی و یا تاج گل مصنوعی شکیل را داشته باشید.

 

خرید تاج گل

 

با خرید تاج گل خیریه می توانید از موسسه های معتبر و نام آشنا علاوه با دریافت بهترین تاج گل به همراه استند از خدمات دیگر این موسسه ها نیز بهره مند شوید. از جمله خدمات و امکانات مهمی، که موسسه های خیریه با ارائه تاج گل و دسته گل در اختیار مردم قرار می دهند عبارتند:

 

 • دریافت سفارش های آنلاین از طریق وب گاه و سایت رسمی موسسه
 • استفاده از با طراوت ترین و تازه ترین گل های طبیعی
 • تهیه استندهای مختلف با جملات و متون تسلیت، تقدیر و تشکر و ...
 • استفاده از گل های طبیعی و مصنوعی مطابق نظرات شما
 • تزیین گل ها با به روزترین خلاقیت های روز دنیا
 • استفاده از ایده های جذاب برای جشن های شادی
 • گل آرایی محافل
 • تحویل تاج گل به صورت حضوری در محل مورد نظر شما
 • و...

 

این موارد جزئی از خدمات و ویژگی های تاج گل خیریه است، که می توانید با سفارش آن ها علاوه بر گل از دیگر امکانات نیز بهره مند شوید. خرید تاج گل برای ابراز همدردی و یا شریک بودن در شادی دوستان، آشنایان و اقوام دور و نزدیک از کار های مهم و مرسومی شمرده می شود، که این روزها به وفور آن را مشاهده می کنید.

 

خرید تاج گل

 

 سفارش تاج گل

 

سفارش تاج گل مصنوعی ، بنر ، استند و تابلو های زیبا و دلنشین از موسسات خیریه و انجمن ها بهترین گزینه و انتخاب برای برگزاری مراسم و محافل شما در موقعیت ها و مناسبت های مختلف می باشد که به راحتی می توان به جای تاج گل های طبیعی که به راحتی پژمرده می شوند و طول عمر کوتاه و کمی دارند از ان ها  استفاده کرد.

 

وبرای عرض تبریک و تسلیت و ابراز حس همدلی و عشق و احترام به خانواده و دوستان و آشنایان به راحتی و به صورت رایگان می توان ان را ارسال کرد و این حس قشنگ را هم به انان منتقل نمود .

 

و از طرف دیگر سفارش این تاج گل های به موسسات خیریه و انجمن ها هم باعث برقراری حس همدردی و عشق می شود و هم  موجب می شود خیریه ها با پول های حاصل از فروش این تاج گل ها و استندها به افراد نیازمند و  مستمند کمک کنند .

 

و در نهایت سفارش این تاج گل های مصنوعی از طرفی هم باعث ترویج فرهنگ نیکوکاری و انسان دوستانه شده و از سوی دیگر از اسراف ، هزینه های بالا و گزاف و.... جلوگیری کرده و موجب کمک به موسسات و انجمن های خیریه می شود .

 

 

فروش تاج گل

 

موسسه تاج گل خیریه کلیه هزینه های ارسال و فروش تاج گل را که به درب منزل، مسجد و غیره ارسال می کند را برای امور خیریه صرف می کند.

 

به دلیل اینکه از یک تاج گل چندین بار استفاده می شود موسساتی که به فروش تاج گل مشغول می باشند وظیفه دارند قبل از اینکه گل را به محل مورد نظر ارسال کنند گل ها را مرتب تعویض کرده و مرتب کنند.

 

همچنین با درآمدی که از فروش تاج گل ها حاصل می شود موسسه های خیریه با کمک افراد قادر است اندکی از هزینه های درمان بیمارانی که به سرطان مبتلا می باشند را جمع آوری کنند و با گسترش دادن این طرح امید دارند که فردای بهتری در انتظار کودکان و بیماران مبتلا به سران خواهد بود.

 

موسسه تاج گل خیریه در تمام طول این سال ها خدمات رایگان و ویژه ای که دارد را در اختیار بسیاری از افراد خیر قرار داده است.تاج گل خیریه فروش تاج گل را با قیمت مناسب و با بهترین کیفیت و زیباترین طرح ها برای مراسمی مانند ترحیم ارائه می دهد و عواید حاصل از فروش تاج گل را برای امور خیریه صرف می کند و هدف اصلی این موسسه خیریه این است که از کودکان محروم و بی سرپرست حمایت کند.

 

 

فروش تاج گل

 

 

متن تسلیت روی تاج گل

 

در کشور ما مراسم عزاداری به صورت مفصل برگزار می‌شود و فامیل و آشنایان برای عرض تسلیت  در موارد زیادی اقدام به خرید تاج گل خیریه می‌کنند. بر روی این گل باید متن مناسبی نوشته شود. متن تسلیت روی تاج گل نصب می‌شود تا در دید کامل باشد. این متن بعد از تایپ، پرینت گرفته شده و بر روی گل نصب می‌شود. متن تسلیت معمولا بر روی کارت مستطیلی شکلی تایپ می‌شود.

 

در این متن از کلمات و عباراتی استفاده می‌شود که نشان‌دهنده اندوه، تاسف و ابراز همدردی با صاحبان عزا است. در این متن می‌توان از شعر نیز استفاده کرد. البته شعری تناسب کامل با فرد از دست رفته داشته باشد، گزینه بهتری خواهد بود.

 

در متن تسلییت نام و نام خانوادگی فرستندگان گل هم در قسمت پایین‌تر نوشته میشود. متن می‌تواند به صورت ساده وروان فقط عرض تسلیت را بیان کند و یا اینکه به شکل آهنگین و زیباتری این تسلیت را بیان کرد. مردم معمولا این کار را به نشانه احترام به بازماندگان متوفی انجام می‌دهند. در این متن می‌توان نقشی که فرد متوفی در خانواده داشته را بیان کرده و به این صورت نهایت تاسف خود را رساند. تاج گل تنها یکی از مواردی است که اغلب برای ابراز همدری خریداری می‌شود.

 

 

گل خیریه

 

گل لطیف ترین و زیبا ترین آافرینش خداوند است که در ارامش روح و روان آدمی تاثیر به سزایی داشته است و نگاه کردن به آن باعث افزایش احساس شادی و ارامش ، حس تازگی و سرزندگی و افرایش انرژی و دوری از غم و اندوه می شود.

 

رنگ های جذاب و بو  وعطر دلنشین ان به قشنگی هر چه تمام تاثیر مثبتی در روحیه فرد داشته و او را شاد و هیجان زده می کند.

 

از این رو در مراسم آشتی کنان ، جشن ها ، عروسی ها و مراسم های ختم و ترحیم استفاده از تاج گل می تواند بسیار قابل توجه باشد بطوری که حتی از قدیم هم استفاده از ان در مراسم های گوناگون بسیار رایج و مرسوم بوده و نشانه و معنای متفاوتی را داشته است.

 

از این رو امروزه موسسات خیریه ،تاج گل های مناسبی را بنا به فراخور مراسم و محافل شادی و جشن و یا غم و اندوه در ابعاد مختلفی تهیه می کنند و به مراسم ارسال می کنند که این تاج گل ها بسیار زیبا و با سلیقه طراحی شده و در طرح ها و نقش های متفاوتی مطابق با سلیقه مشتری مورد استفاده قرا می گیرد.

 

از سوی دیگر چون این تاج گل های خیریه خیلی تفاوت چندانی با گل های طبیعی ندارند لذا خرید ان ها از مراکز و موسسات خیریه امری خداپسندانه و خیر خواهانه است.

 

گل خیریه توسط موسسه های خیریه معتبر تهران با عرضه بهترین و با کیفیت ترین گل ها در مدل های مختلف سعی دارد تا با این کار بزرگ تحول عظیمی را در راه کمک به افراد نیازمند فراهم کند. تمامی سفارشات اعم از گل، تاج گل، دسته گل و دیگر گل های خیریه توسط افراد مستبد ارائه می گردد.

 

شما می توانید با مراجعه به این مکان از تمامی خدمات خرید و سفارش گل و تاج گل آن ها بهره مند شوید. با گل خیریه مبلغ هزینه پرداختی، که به حساب موسسه واریز می شود برای درمان بیماران و کودکان نیازمند صرف می شود.

 

امروزه برای تشریفات بهتر و ابراز همدردی با هم نوعان از گل های تزیینی به صورت طبیعی و یا مصنوعی استفاده می شود، که با مراجعه به این سازمان ها می توانید گل خیریه را با قیمت بسیار ارزان تر نیز خریداری کنید.

 

 

خرید گل خیریه

 

گل ها انواع مختلف و بیشماری دارند، که مخصوص مناسبت های خاص و یا اعیاد مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. برای تهیه و خرید گل باید در وهله اول مناسبت آن را معین نمایید؛ زیرا هر گل با توجه به پیشینه ای که دارد دارای نماد خاصی است. گل ها در مراسم های مختلف به شکل های خاصی تزئیین می شوند و با یک دیگر تفاوت های بسیار فاحشی دارند.

 

به عنوان مثال در هنگام خرید گل عروسی نمی توان از تاج گل ختم استفاده کرد و یا به جای خرید دسته گل خواستگاری تنها یک شاخه گل تهیه کرد، به همین دلیل هر مراسم با توجه به شرایط خاصی، که دارد گل های خاص با تزیینات مختص به خود را می طلبد.

 

قطعا این روزها نام تاج گل خیریه و نقل و قول آن را از زبان خیلی ها شنیده اید این موسسه ها با در نظر گرفتن شرایط های ویژه با کمترین هزینه بهترین امکانات و خدمات خرید گل را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند تا از هزینه هایی، که از این راه به دست می آورند در راه کمک های مردمی و کودکانی، که مبتلا به بیماری های خاص هستند لحاظ شود.

 

 

گل خیریه برای مراسم ختم

 

 با تمام مراسم هایی که برای عزاداری برگزار می شوند هم یاد فرد فوت شده نگه داشته می شود و هم  با بازمانده ها همدردی خواهد شد. به طور معمول دوستان و آشنایان در این مراسم ها شرکت خواهند کرد و با آوردن گل برای کسانی که داغ دیده اند تسلیت خواهند گفت و همدردی خود را ابراز می کنند.

 

سفارش گل خیریه برای مراسم ختم مزایا و معایب خاص خود را دارد به هر حال بهتر است که از تاج گل خیریه، گل خیریه برای مراسم ختم را سفارش دهید تا با این کار هم به عزیزان خود احترام گذاشته باشید و هم اینکه در انجام کارهای خیر سهیم شوید.

 

تاج گل خیریه با هزینه های گل خیریه برای مراسم ختم مقداری از هزینه های درمان کودکان و بیمارانی که به سرطان مبتلا هستند را پرداخت می کند و همیشه به دنبال راه هایی است که بتواند با روش های مناسب دیگر به جز استفاده کردن از کمک های نقدی افرادی که خیر هستند مخارج افراد نیازمند را تامین و به آن ها کمک کند. 

 

هزینه گل خیریه برای مراسم ختم برای انجام کارهای خیر صرف خواهد شد و هدف تاج گل خیریه همدردی با بازمانده ها و کمک کردن به بیماران و افراد نیازمند می باشد.

 

 

گل خیریه برای مراسم ختم

 

سفارش آنلاین گل

 

اخیرا چند سالی می شود که بسیار مرسوم شده است که به جای صرف هزینه های بالا و گران برای خرید گل طبیعی در مراسم و مجالس جشن و سرور و یا غم وعزا از تاج گل های زیبا و تابلو و استند های مخصوص موسسات و انجمن های خیریه استفاده می شود که ایده بسیار جذاب و قشنگی است.

 

واز طرفی به جای صرف هزینه هایی که برای گل های طبیعی داده می شود که به سرعت هم پژمرده می شوند و باید آن ها را دور ریخت ، استفاده از این تاج گل ها و استند های خیریه می تواند جایگزین بسیار مناسب و عالی برای مراسم افراد باشد.

 

نحوه سفارش آنلاین این تاج گل ها از موسسه ها و خیریه ها به این صورت است که افراد به صورت اینترنتی و آنلاین می توانند به راحتی و با خیالی آسوده بدون اندکی هزینه و کاملا به صورت رایگان با ارایه آدرس محل برگزاری مجالس و محافل خود و مشخص نمودن ساعت برگزاری مراسم ، تاج گل های خود را سفارش داده و بدون دغدغه و استرس آن را تحویل بگیرند.

 

نکته مهم و قابل توجه اینجاست که افراد حتما باید 24 ساعت قبل از مراسم  سفارش خود را به موسسات خیریه گزارش داده تا ان ها هم بتوانند با مرتب سازی و آماده کردن تاج گل و یا استند مربوطه شما در فرصت تعیین شده بپردازند.

 

 

سفارش گل

 

یکی از درآمدهای روزمره موسسه های خیریه سفارش تاج گل می باشد. تاج گل خیریه انواع تاج گل را به مراسم ختم ارسال می کند. سال های زیادی است که تاج گل و تابلوهای تسلیت موسسه های خیریه را در مراسم ترحیم می بینیم.

 

موسسه های خیریه برای درآمد زدایی تابلو تسلیت و تاج گل را طراحی می کنند،تاج گل خیریه آدرس محلی که مراسم برگزار می شود و همچنین ساعت شروع و پایان مراسم را دریافت کرده و در روز و ساعتی که تعیین شده گل یا بنر سفارش گل افراد را به صورت رایگان در محل قرار می دهد و پس از اینکه مراسم تمام شد آن را به موسسه باز می گرداند.

 

سفارش گل از تاج گل خیریه باعث می شود که افراد هیچ گونه هزینه ای را بابت حمل و نقل گل پرداخت نکنند. تاج گل خیریه قبل از اینکه گل ها را ارسال کند آن ها را پاکسازی و مرتب کرده و سپس به محل مورد نظر گل ها را ارسال خواهد کرد و مهمتر از همه اینکه حتی در صورتی که سفارش دهنده با تاخیر در مراسم حضور پیدا کند تاج گل و یا بنر تسلیت او در ساعت های آغازین مراسم در محل قرار داده خواهد شد.

 

بنابراین لازم نیست که فرد سفارش دهنده حتما در محل برگزاری مراسم حضور داشته باشد.

 

 

سفارش گل مصنوعی

 

در هر جامعه‌ای که باشیم همیشه برای مناسبت‌های مختلف از گل استفاده می‌شود اما با توجه به مناسبتی که در نظر داریم نوع گل و رنگ‌ آن متفاوت خواهد بود. 

 

فرقی ندارد که مراسم خواستگاری باشد یا مراسم ختم به هر حال تشریفات برای ایرانیان از اهمیت زیادی برخوردار است. چندی است که مردم خرید گل مصنوعی را به گل طبیعی ترجیح می‌دهند که این به دلایل مختلفی اتفاق افتاده است. سفارش گل مصنوعی می‌تواند به صورت‌های مختلفی انجام شود.

 

گل‌فروشی‌ها معمولا از گل‌های مصنوعی آماده خود در کانال‌های تبلیغی تصاویری را منتشر می‌کنند و می‌توان از روی این تصاویر اقدام به سفارش کرد. برای مراسمی مثل خواستگاری معمولا علاقه زیادی برای حفظ و نگهداری از گل مورد نظر وجود دارد و به همین دلیل اغلب افراد اقدام به خرید گل مصنوعی می‌کنند.

 

برای مراسم ترحیم هم می‌توان از این گل‌های مصنوعی آماده استفاده کرد. در اکثر موارد فوت شدن افراد دور از انتظار است و هیچگونه آمادگی وجود ندارد بنابراین گل مصنوعی که زمان زیادی برای تهیه آن نیاز نیست می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

 

تاج گل خیریه طبیعی علاوه بر این که ماندگاری کمتری دارد، با تکان خوردن زیاد و در صورت مشکلات محیطی که ممکن است وجود داشته باشد از بین می‌رود.

 

 

سفارش گل مصنوعی

 

 

سفارش گل برای مراسم ختم

 

برای مراسم ختم هم مانند بسیاری ار مراسم‌هایی که برای ما ایرانی‌ها اهمیت زیادی دارند، باید تدارکاتی دیده شود. یکی از این تدارکات خریدن گل برای مراسم ترحیم است. معمولا از گل‌های طبیعی و یا مصنوعی برای ادای احترام به خانواده و بازماندگان فرد متوفی استفاده می‌شود که هر کدام مزیت‌های خود را دارا هستند. 

 

سفارش گل برای مراسم ختم  یکی از فعالیت‌‌هایی است که در موسسات خیریه برای جمع کردن هزینه برای افراد نیازمند و یا سایر نیاز‌های جامعه انجام می‌شود.

 

سفارش گل در صورتی که از موسسات خیریه صورت بگیرد می‌تواند به بهبود درآمدزایی موسسه کمک کند و همچنین با این کار می‌توان سبب کار خیر هم شد. با کمک کردن به موسسه خیریه می‌توان امید بیشتری به جامعه و از بین رفتن مشکلات آن داشت.

 

سفارش تاج گل خیریه برای مراسم ترحیم به صورت تلفنی و یا حضوری صورت می‌گیرد و خود مشتری گل را با سلیقه خود انتخاب کرده و یا مشخصات گل مورد نظر خود را می‌دهد. در واقع با خرید از این موسسه هیچ محدودیتی در انتخاب‌های فرد ایجاد نمی‌شود و با اطمینان بیشتری می‌توان گل مراسم را از موسسه خیریه تهیه کرد.

 

 

متن برای سفارش گرفتن

 

اکثر اوقات در مراسم جشن و سرور و یا غم واندوه حتما مشاهده کرده اید که روی تاج گل ها ، کارت هایی مستطیلی شکل را متناسب با موقعیت و مناسبت مربوطه قرار می دهند که نشان دهنده حس همدلی و ابراز صمیمیت فراوان و احترام افراد نسبت به یکدیگر است.

 

که امروزه موسسات و انجمن های خیریه برای پیشبرد اهداف خدا پسندانه و نیکوکارانه خود تاج گل های مصنوعی و استند های تسلیت را طراحی و ارایه می کنند و با انتخاب متنی متناسب با مراسم ، آن را در اختیار عموم مردم برای برگزاری مجالس شان قرار می دهند.

 

انتخاب متن های مناسب و عالی همراه با طرح های دلنشین و متفاوت روی تاج گل های مصنوعی و یا استندهای تسلیت در موسسات خیریه به صورت کاملا رایگان و مطابق با سلیقه و انتخاب شما تعیین و ارسال می گردد.

 

هم چنین متن های انتخابی روی تاج گل ها یا استند ها  باید کاملا محترمانه و رسمی باشد و حس و حال فرد را برای همدردی و همدلی به خوبی منتقل کند و موجب تسلی بخشی به داغ داران و بازماندگان آنان باشد و اجر و پاداشی معنوی را برای شان به همراه دارد.

 

 

متن برای سفارش گرفتن

 

  

مزایای تاسیس موسسه خیریه

 

در کل کشور موسساتی هستند که به بهبود شرایط برای قشر آسیب‌پذیر جامعه کمک می‌کنند. کودکان استثنائی، سالمندان، خانواده‌های بی‌سرپرست و سایر افراد نیازمند به کمک، همه در شرایطی که موسسات خیریه به آن‌ها کمک‌رسانی نکند، دچار مشکلات زیادی می‌شوند و ادامه حیات برایشان بسیار سخت خواهد بود.

 

یکی از مهم‌ترین مزایای تاسیس موسسه خیریه، کمک به محرومان و افرادی است که سرپناهی ندارند و نیازمند به حمایت هستند. دولت نمی‌‌تواند هزینه‌های این افراد را به اندازه کافی تامین کند به همین دلیل باید مراکزی برای برطرف کردن نیاز‌های آن‌ها وجود داشته باشد.

 

موسسات خیریه برای احداث مدرسه‌، خانه سالمندان و به طور کلی اماکن عمومی که در مناطق محروم مورد نیاز هستند، از خیرین محترم کمک‌هایی را جمع آوری کرده و تاکنون بسیاری از مشکلات روستاها و مناطق محروم با این موسسات حل شده است.

 

جای امیدواری دارد که کشور ایران تا اندازه از نظر کمک‌های مردمی در جایگاه خوبی قرار دارد. مراکز توانبخشی و نگهداری زیادی در سراسر کشور با فعالیت‌های موسسات خیریه ساخته شده است و این نشان‌دهنده فعالیت‌های گسترده‌ی آن‌ها است.

 

مزایای تاسیس موسسات خیریه تنها به این موارد ختم نمی‌شود زیرا با این‌کار فرهنگ کمک کردن در بین مردم بیشتر ورود پیدا می‌کند. تاج گل خیریه یکی از کمک‌هایی است که برای افرایش بودجه موسسه انجام می‌شود.

 

استند گل خیریه

 

استقرار سبد و تاج گل به عنوان نمادی برای ابراز همدردی در مجالس ترحیم دوستان و اقوام خواهد بود اما استند گل تسلیت و تاج گل خیریه توجه هر بیننده ای را به خود جلب کرده و فرصتی بهتر و مناسب تر برای ابراز این همدردی می باشد.

 

باید این نکته را مد نظر قرار داد که هر روزه میلیون ها شاخه گل پژمرده و ده ها هزار لیتر آب اصراف می شود افراد می توانند به جای اینکه سبد یا تاج گلی را که پس از یک یا دو روز خشک یا دور انداخته می شود استند گل تسلیت را از تاج گل خیریه سفارش دهند. مبلغی که بابت آن به موسسه پرداخت می کنند را در تداوم درمان کردن بیمارانی که به سرطان مبتلا هستند تحت حمایت این موسسه سهیم شوند.

 

تاج گل خیریه هم استند گل را به نام شما برای عرض تسلیت از جانب خود به مراسم سوگواری که درخواست می کنید ارسال خواهد کرد و هم پس از اینکه مراسم پایان یافت آن را به موسسه بازمی گرداند و از این طریق شما آداب جتماعی خود را به جا آورده و در بهبود بیماران و جلوگیری از اتلاف آب که یک نعمت بزرگ می باشد سهیم هستید.

 

در پایان باید به شما دوستان یادآوری شود که با خرید از موسسات خیریه که در تمامی شهرها نیز بر پا هستند شما می توانید هم روح خود را جلا ببخشید و هم کمکی به کسانی که نیازمند هستند کرده اید با خرید از موسسات خیریه شما در کار نیک سهیم می شوید.

 

 

استند گل خیریه

    

 

  

تعداد بازدید : 20054

ثبت نظر

ارسال